Victor Nelsson’dan Napoli transferi sözleri

Galatasaray’da savunmanın kritik ismi Victor Nelsson, Danimarka basınına konuştu. Nelsson, hakkında çıkan Napoli haberlerine de değindi. Sonbahar aylarında yedek kulübesine hapsolduğu sürece dair de konuşan Nelsson, “Sinir bozucu ve zordu. Bence bunu kız arkadaşıma sorabilirsin. Kötü bir dönemdi ve gerçekten zordu. Tam olarak yerine oturmayan bazı farklı şeyler vardı diyebilirim ama şimdi oynuyorum ve mutluyum” dedi. Yedek kaldığı süreçteki durumun farklı olduğunu aktaran Danimarkalı stoper şöyle konuştu:

“Bu yedek kulübesine oturacağım ilk ya da son sefer değil. Kariyerim boyunca bunu yaşayabilirim ancak burada durum biraz farklıydı çünkü benimle kulüp arasında bir şeydi”

NAPOLİ İDDİALARI

Ara transfer dönemindeki Napoli iddiaları sorulan Victor Nelsson, “Pek çok söylenti olduğunu söyleyebilirim. Bunun sıkıcı bir cevap olduğunu biliyorum ama şu an bulunduğum yere odaklandım ve mümkün olan en iyi şekilde çalışıyorum” ifadelerini kullandı. “Geleceğin ne getireceğini asla bilemezsiniz” diyen Nelsson, “Şu anda mutlu olduğum yer Galatasaray” ifadelerini kullandı. 25 yaşındaki savunmacı sözlerini şöyle tamamladı:

“Milli takımdan döndüğümde kazanmamız gereken bir şampiyonluğumuz ve Süper Kupamız var. Odaklanmak istediğim şey bu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x